Hunan'da Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı

July 4, 2019

hakkında en son şirket haberleri Hunan'da Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı
Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı, Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Hunan İl Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenlenen bir sergidir. Uzun süredir Hunan'da yerleşiktir ve iki yılda bir düzenlenir. Expo, Çin-Afrika İşbirliği Forumu ekonomik ve ticari girişimlerini uygulamak için yeni bir platform ve yerel ekonomik ve ticari işbirliği için yeni bir pencere. “İşbirliği ve kazan-kazan, Çin-Afrika ekonomik ve ticari ilişkilerinin pragmatik tanıtımı” temasıyla Expo, ticaret, tarım, yatırım ve finansman, kooperatif parkları, altyapı ve diğer alanlara odaklanmaktadır. Sekiz sergi alanında 48.000 metrekarelik bir sergi alanına sahiptir.


9 Ocak 2019'da Pekin'de ilk Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı Promosyon Konferansı düzenlendi. 27 - 29 Haziran 2019 tarihleri ​​arasında, ilk Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı Hunan, Changsha'da düzenlenecek. [1-3]


29 Haziran 2019'da, ilk üç günlük Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı Çangşa'da sona erdi. Expo sırasında Çin ve Afrika, 20,8 milyar ABD Doları tutarındaki ticaret, yatırım, altyapı, tarım, üretim, havacılık, turizm ve diğer alanları kapsayan toplam 84 işbirliği belgesini imzaladı.