Çin Magnezyum Anot Üretici

Nadir Toprak Elemanları ile Mg20LaCemm Magnezyum Lantan Seryum

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HIGH BROAD
Sertifika: ISO
Model numarası: MG La Ce ALLOY
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50-100kgs
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: İhraç davasında Mg20LaCe
Teslim süresi: 5-10 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay, Kredi Kartı
Yetenek temini: Yılda 300 ton
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Mg20LaCemm Türü: Nadir toprak elementleri olan magnezyum
İçerik: Magnezyum Yitriyum Kullanım: metal endüstrisi için baharat rafı
mGY: Ana alaşımlı Standart: Nadir toprak ile magnezyum

Ürün Açıklaması

Mg20LaCemm Magnezyum Lantan Seryum NADİR TOPRAK

MgLaCe ana alaşım Külçe

Kimyasal içerik: LaCe20%

1, nadir toprak alaşımı için GB3499- 2003 ≥Mg99.95 seçiyoruz.

2, nadir toprak Ca / RE≥99.95%.

3, safsızlık içeriğini kesinlikle kontrol etmek için üretim ve gaz koruma sürecinde özel pota kullanma

4, Küçük külçe ve geniş yüzey alanı, düzgün kompozisyon, kırık ve kolay eriyik gerekmez.

Kullanım talimatları

Nadir toprak alaşımı eklemek için müşteri isteğine göre. Paketleme shrink film ilk Çıkarma ve 300 pre ön ısıtma. Tüm alaşımı ekledikten sonra, sıcaklığı 720 ℃ + / - 5 ℃'ye yükseltin ve karıştırın.
Not: Lütfen arıtma akısı olarak toprak özel akısı seçin.

Uygulama

Kalıp dökümden önce Neodimyum eklenmesi, eriyiğin oksidasyonunu azaltabilir ve alaşım tanesini rafine edebilir ve tabakanın yuvarlanmasını iyileştirebilir. Kalsiyumun varlığı ayrıca magnezyum alaşımının mikro pil etkisini de azaltabilir.

Yüksek sıcaklık ve korozyona karşı dayanıklılık, sürünme direnci ve çekme stresi.

Diğer Magnezyum Nadir Toprak Alaşımı

MgNd Alaşım; MgLa Alaşım; MgSb Alaşım; Mg-Ce Alaşımı; MgSr Alaşımı; MgEr Alaşım; MgSn Alaşım; MgYb Alaşım; MgIr Alaşım; MgDy Alaşımı; MgIn Alaşımı; MgRe; MgTi; MgRe (La); MgCO; MgMn; MgSi; MgCa; MGV; MgFe; MgZn; MgNi; MgSc; MgCu; mGY; mgAl; MgZn.

Ana alaşımlar - Metal endüstrisi için baharat rafı


Metal endüstrisi yemeklerinin ince ayarını yapmak için baharatların küçük katkılarını kullanan bir restoran şefine benzer şekilde, ürünlerinin özelliklerini ayarlamak için ana alaşımları kullanır.

Bir ana alaşım, bir veya iki başka elemanın nispeten yüksek bir yüzdesi ile birleştirilmiş alüminyum, bakır veya nikel gibi bir baz metaldir. Bir örnek AlTi10 - alüminyumda% 10 titanyumdan oluşan ikili bir alaşımdır. Bir ana alaşım yarı mamul bir üründür. Metal endüstrisi tarafından hammadde olarak kullanılmak üzere üretilmiştir. Ana alaşımlar çeşitli şekillerde üretilmektedir. Örnekler şunlardır: külçe, gözleme levhası, bobinlerde çubuk vb.

Ana alaşımlar dünya çapında kullanılmaktadır. Her zaman metalin erimiş olduğu, çeşitli elementlerle alaşımı yapılan ve daha sonra şekillere dökülmüş bitkilerde bulunurlar. Bu, alüminyum, demir, çelik veya hatta altın gibi değerli bir metal olabilir.

Erime alaşımlarının eklenmesi için çeşitli nedenler vardır. Ana uygulamalardan biri, bileşim ayarlamasıdır, yani istenen kimyasal spesifikasyona ulaşmak için sıvı metalin bileşiminin değiştirilmesidir. Bir başka önemli uygulama ise, yapı kontrolünün yapılmasıdır - bir metalin döküm ve katılaşma prosesi sırasında mikroyapısını etkileyerek özelliklerini değiştirmek için. Bu özellikler arasında mekanik mukavemet, süneklik, elektriksel iletkenlik, kaskat veya yüzey görünümü yer alır. Bir ana alaşım bazen uygulamasına bağlı olarak "sertleştirici", "tane inceltici" veya "değiştirici" olarak da adlandırılır.

Saf bir metal yerine bir ana alaşımın kullanılmasının nedenleri ekonomik, teknik veya her ikisi olabilir. Bazı öğeler, saf halde eklendiğinde yüksek kayıplar veya zayıf verim gösterir. Diğerleri, bir dökümhanede hakim olan fırın sıcaklığında hiç çözülmez. Bir ana alaşım, daha düşük sıcaklıklarda çok daha çabuk çözünen, değerli enerji ve üretim süresini koruduğu için genellikle çözümü sağlar.

Ana alaşım endüstrisi, normal metal endüstrisi tarafından kullanılmaya uygun alaşım bileşimini üretmek için yüksek sıcaklıklı indüksiyon fırınları gibi özel ekipman kullanır.

Usta alaşımlı imalat, gerçekten uzmanlaşmış bir alandır.

lucky@hbnewmaterial.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz