Çin Magnezyum Anot Üretici

Magnezyum Mg Skandiyum Sc Ana Alaşım Nadir Toprak Modifiye Mg Alaşım Yüksek Sıcaklık

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HIGH BROAD
Sertifika: ISO
Model numarası: MgSc30
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5kgs
Fiyat: to be negotiated
Ambalaj bilgileri: MgSc Vakumlu ambalajda
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, L / C, D / P
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Magnezyum Skandiyum Formül: SC
Türü: MgSc30 Görünüm: Simli-gri metalik katı çeşitli şekillerde (levha, çubuk, püskürtme hedefi, çubuk, parçalar, külçe)
Diğer: MgSc2 veya MgSc5 Adı: Magnezyum (Mg) - Skandiyum (Sc) Ana Alaşım / Mg-Sc Ana Alaşım

Ürün Açıklaması

MgSc30 Magnezyum-skandiyum ana alaşımı

Magnezyum-Skandiyum sayısız metal alaşımlarından biridir. Yüksek Geniş alaşımlı ürünler, hem standart hem de müşteri tarafından belirlenen element bileşimlerinde toz, çubuk, külçe, şerit, tel, tabaka, püskürtme hedefi, folyo ve özel şekiller gibi çeşitli şekillerde bulunur. Mühendislerimiz amaçlanan uygulamaya dayalı bir alaşım seçiminde rehberlik sağlayabilir. Spesifikasyonlarınıza göre fiyat bilgisi almak için lütfen yukarıdaki fiyat teklifi isteyin.

Skandiyum (atom sembolü: Sc, atom numarası: 21) 44.955912 atom ağırlığına sahip bir D Blok, Grup 3, Periyot 4 elementidir. Scandium'un mermilerindeki elektronların sayısı [2, 8, 9, 2] ve elektron yapılandırması [Ar] 3d1 4s2'dir. Skandiyum Bohr Modeli Skandiyum atomu 162 pm yarıçapına ve Van der Waals 216 pm yarıçapına sahiptir. Hava ile teması halinde sarıya veya pembemsi okside olan elementel formunda gümüş-beyaz görünüm. Elementel Skandiyum Nadiren nadir toprak elementlerinin sınıflandırmasına dahil edilir. Sodyum, öjenit, gadolinit ve tortveitit minerallerinde konsantre miktarlarda bulunur, ancak metalik skandiyum hazırlanmasındaki zorluklar nedeniyle, saf metalin küresel ticareti çok sınırlıdır. Skandiyum adının kökeni, İskandinavya anlamına gelen Latince 'scandia' kelimesinden gelir.

Şartname

madde Saflık(%) Gd içeriği
HB-18-13 99.9 2 ~ 30 %
HB-18-14 99.99 2 ~ 30 %
HB-18-15 99.9 veya 99.99 Özelleştirilmiş

Ana teknik indeksler ve yüksek dayanımlı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı nadir toprak değiştirilmiş Mg alaşımı parametreleri

Çekme Dayanımı Rm Akma Dayanımı Rp0.2 Uzama a5 Vickers Sertliği
280 - 290 Mpa 140 - 295 Mpa % 6 - 10 67 - 63

Uygulama:

Nadir toprak (RE) elemanları da Mg ile başarıyla alaşımlanmıştır. Nadir toprak (RE) elementlerinin eklenmesi, Mg alaşımlarının sünekliliğini geliştirmek için tahılları rafine edebilir ve anizotropiyi zayıflatabilir. Ek olarak, RE elemanları yüksek erime noktalı (620 ° C'nin üstünde) termal olarak kararlı çökeltilerin bir dağılımına yol açar, bu da yaklaşık 340 ° C'de eriyen ve dolayısıyla zayıf termal stabiliteye sahip olan ve sergilenen Mg-Zn sisteminin çökeltileri üzerinde bir gelişmedir. sıcak yırtılma eğilimi.

Yüksek Geniş Malzemeler, rekabetçi fiyatla yüksek saflıkta Magnezyum (Mg) - Skandiyum (Sc) Ana Alaşım / Mg-Sc Ana Alaşım sunar.

E-posta: lucky@hbnewmaterial.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz