• EN Standart Magnezyum Alaşım Plaka Kalınlığı 1mm-100mm Verim Gücü ≥140MPa AZ80A T5
EN Standart Magnezyum Alaşım Plaka Kalınlığı 1mm-100mm Verim Gücü ≥140MPa AZ80A T5

EN Standart Magnezyum Alaşım Plaka Kalınlığı 1mm-100mm Verim Gücü ≥140MPa AZ80A T5

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: China
Marka adı: High Broad
Sertifika: ISO / ASTM
Model numarası: Mg plakaları

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Tartışıldı
Fiyat: according to order quantity
Ambalaj bilgileri: palet üzerinde
Teslim süresi: 20 mt, 14 gün
Ödeme koşulları: D/P, D/A, T/T, L/C
Yetenek temini: 1000 mt/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Sertlik: HB30-HB90 Malzeme: Magnezyum alaşımı
Dayanıklılık: ±0,05 mm Üretim Gücü: ≥140Mpa
Yüzey Tedavisi: Parlatma, Eloksal, Kumlama vb. Uygulama: Otomobil, Havacılık, Elektronik, vb.
Ambalajlama: Tahta Sandık, Palet vb. Isı Tedavisi: Çözüm Tedavisi, Yaşlanma Tedavisi vb.
Vurgulamak:

100 mm Magnezyum Alaşımlı Plak

,

140MPa Magnezyum alaşımlı levha

,

Kum püskürtme Magnezyum alaşımlı levha

Ürün Açıklaması

EN Standart Magnezyum alaşımlı levha kalınlığı 1mm-100mm Verim gücü ≥140MPa

Ürün Tanımı:

Magnezyum alaşımlı levhalarımız mükemmel mekanik özelliklere sahip yüksek kaliteli magnezyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır.ve ısı ile işlenebilen diğer magnezyum alaşımları türleriMagnezyum alaşım plakalarımız genişliği 100 mm'den 1000 mm'ye ve kalınlığı 1 mm'den 100 mm'ye kadar genişliğe ve kalınlığa sahiptir.Bu plakalar çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılar.Magnezyum alaşım plakalarımız hafif, güçlü ve korozyona dayanıklıdır, bu da onları çeşitli uygulamalar için ideal bir seçim haline getirir.

Özellikleri:

• Ürün Adı: Magnezyum Alaşımlı Plak
  • Güç: ≥140MPa
  • Malzeme: Magnezyum alaşımı
  • Standart: ASTM, GB, EN, vb.
  • Paketleme: Ahşap Kasa, Palet, vb.
  • Isı Tedavisi: Çözüm Tedavisi, Yaşlanma Tedavisi vb.
  • Magnezyum alaşım kaplama
  • Magnezyum alaşımlı levha
  • Magnezyum alaşım kaplama çıkış gücü
  • ASTM, GB, EN
  • Ahşap Kutusu, Palet
  • Çözüm Tedavisi, Yaşlanma Tedavisi

Teknik parametreler:

Parametreler Değer
Malzeme Magnezyum alaşımlı levha, magnezyum alaşımlı levha, magnezyum alaşımlı levha
Genişliği 100mm-1000mm
Çekim Gücü ≥ 160MPa
Sertlik HB30-HB90
Yüzey Tedavisi Poliş, Anodizasyon, Kum püskürtme vb.
Uzunluk %8
Üretim Gücü ≥140MPa
Paketleme Ahşap kafes, palet, vb.
Renk Gümüş, Gri, vb.
Uzunluk 1000 mm-6000 mm
Uygulama Otomobil, Havacılık, Elektronik, vb.

Uygulamalar:

Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımlı Plak - Çeşitli Uygulamalar için İdeal

Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımlı Plaka (Model Numarası: Mg plakaları) çeşitli uygulamalar için mükemmel bir çözümdür.Bu Alaşım Plakeler 100mm ile 1000mm arasında değişen farklı genişliklerde mevcuttur ve müşteriler tarafından sağlanan özelliklere göre özelleştirilebilir.. Alaşım plakalar ASTM, GB, EN Standartlarına uymaktadır ve daha fazla dayanıklılık ve performans için çözeltme tedavisine ve yaşlanma tedavisine maruz kalmaktadır.Bu alaşımlı levhalar ≥160MPa'nın mükemmel germe dayanıklılığına sahiptir..

Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımı levha, havacılık, otomotiv, tüketici elektroniği, tıbbi, endüstriyel ve askeri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için yaygın olarak kullanılır.Yapışkanlığı ve üstün dayanıklılığı sayesinde, Alaşım levha, kaplamalar, şasi, çerçeveler, paneller vb. gibi çeşitli parçalar ve bileşenler yapmak için de kullanılır. Ayrıca, hafif ağırlığı ve mükemmel korozyon direnci nedeniyle,Ayrıca kapak yapmak için de kullanılır., kapaklar ve kaplar.

Buna ek olarak, Yüksek Geniş Magnezyum Alaşım Yapısı, yüksek dayanıklılık ağırlık oranı ve mükemmel ısı transferi özellikleri nedeniyle uçak ve uzay aracı bileşenleri üretimi için kullanılır.Ayrıca, Magnezyum Alaşımlı Plak, ısı değiştiricilerinin, basınç kaplarının ve diğer ısıya dayanıklı bileşenlerin üretiminde de kullanılır.

Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımlı Plak, çok dayanıklı, uzun ömürlü ve bakımı kolay, çeşitli uygulamalar için ideal bir seçimdir.Eğer yüksek kaliteli Magnezyum Alaşım Plakası arıyorsanız, o zaman High Broad'dan başka bir yere bakmayın.

Özellik:

Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımlı Plak
  • Marka adı:Yüksek Geniş
  • Model Numarası:Mg plakaları
  • Doğum yeri:Çin
  • Çekim gücü:≥ 160MPa
  • Uzunluk:%8
  • Uygulama:Otomobil, Havacılık, Elektronik, vb.
  • Malzeme:Magnezyum alaşımı
  • Genişliği:100mm-1000mm
Yüksek Geniş Magnezyum Alaşımlı Plakın Özellikleri
  • Magnezyum alaşım kaplama
  • Mükemmel Çekim Gücü
  • Yüksek Geniş Marka
  • ≥ 8% uzunluk
  • Uygulamaların Geniş Alanı: Otomotiv, Havacılık, Elektronik, vb.

Destek ve Hizmetler:

Magnezyum Alaşımlı Plak için teknik destek ve servis sağlıyoruz.

• Tasarım ve seçim danışmanlığı
  • Üretim ve kurulumda yardım
  • Teknik sorun giderme
  • Ürün bakımı
  • Yedek parçalar

Ayrıca kapsamlı müşteri hizmeti de sunuyoruz:

• Ürün iade
  • Sipariş işleme ve takip
  • Teknik destek ve onarım
  • Garanti bilgileri

İletişim: Vivian Jiang (vivian@hbnewmaterial.com)

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum EN Standart Magnezyum Alaşım Plaka Kalınlığı 1mm-100mm Verim Gücü ≥140MPa AZ80A T5 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.