• 1mm-100mm Kalınlığı Magnezyum Alaşımlı Plak EN Standart AZ31 AZ80A T5
1mm-100mm Kalınlığı Magnezyum Alaşımlı Plak EN Standart AZ31 AZ80A T5

1mm-100mm Kalınlığı Magnezyum Alaşımlı Plak EN Standart AZ31 AZ80A T5

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: China
Marka adı: High Broad
Model numarası: Mg plakaları
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Üretim Gücü: ≥140Mpa Malzeme: Magnezyum alaşımı
Kalınlığı: 1mm-100mm Dayanıklılık: ±0,05 mm
Renk: Gümüş, Gri vb. Uzunluk: 1000 mm-6000 mm
Yüzey Tedavisi: Parlatma, Eloksal, Kumlama vb. Sertlik: HB30-HB90
Vurgulamak:

100 mm kalınlığında Magnezyum alaşımlı levha

,

Magnezyum alaşımlı levha cilalama

,

AZ31 magnezyum alaşımlı levha

Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

Magnezyum alaşımlı levha

Magnezyum alaşım plaka, çeşitli endüstriyel alanlar için uygun olan hafif, yüksek dayanıklılıklı, korozyona dayanıklı ve ısı ile tedavi edilebilir bir alaşım malzemesidir.Magnezyum alaşım plakamız esas olarak AZ31B'den yapılmıştır., AZ61, AZ91, WE43, ZK60 ve AZ80, vb. Otomotiv, havacılık, tıbbi ve askeri uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.

• Kalınlığı: 1mm-100mm
  • Uzunluk: ≥8%
  • Yüzey Tedavisi: Poliş, Anodizasyon, Kum püskürtme vb.
  • Tolerans: ±0,05 mm
  • Standart: ASTM, GB, EN, vb.

Tüm magnezyum alaşım plakalarımız yüksek kaliteli hammaddeler, gelişmiş ekipman ve sıkı kalite kontrolü ile üretilir, bu da kalite istikrarını ve mükemmel performansı sağlayabilir.Müşterilere tatmin edici magnezyum alaşım plakaları ve hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Özellikleri:

• Ürün Adı: Magnezyum Alaşımlı Plak
  • Malzeme: AZ31B AZ61 AZ91
  • Renk: Gümüş, Gri, vb.
  • Paketleme: Ahşap Kasa, Palet, vb.
  • Uygulama: Otomotiv, Havacılık, Elektronik, vb.
  • Güç: ≥140MPa
  • Uzunluk: ≥8%
1mm-100mm Kalınlığı Magnezyum Alaşımlı Plak EN Standart AZ31 AZ80A T5 0

Teknik parametreler:

Mülkiyet Spesifikasyon
Malzeme Magnezyum alaşımlı plaka (AZ31B, AZ61, AZ91)
Sertlik HB30-HB90
Üretim Gücü ≥140MPa
Çekim Gücü ≥ 160MPa
Uzunluk %8
Uzunluk 1000 mm-6000 mm
Genişliği 100mm-1000mm
Yüzey Tedavisi Poliş, Anodizasyon, Kum püskürtme vb.
Paketleme Ahşap kafes, palet, vb.
Renk Gümüş, Gri, vb.

Uygulamalar:

Yüksek Geniş magnezyum alaşım plaka, inşaat, havacılık ve otomotivden elektroniklere kadar çeşitli uygulamalar için ideal bir seçimdir.Ayrıca cilalama ile de tedavi edilebilir., anodizasyon, kum püskürtme ve diğer işlemler. Mükemmel yüzey finişi ve korozyon direnci, herhangi bir proje için mükemmel hale getirir. Genişliği 100mm'den 1000mm'ye kadar değişir.ve kalınlığı 1mm ile 100mm arasında.

Yüksek Geniş magnezyum alaşım plaka AZ31B, AZ61 ve AZ91 magnezyum alaşımından yapılır ve yüksek dayanıklılık ve hafiflik ile karakterize edilir.Kontrol yüzeyleri ve motor bileşenleri gibi uçak parçaları yapmak içinAyrıca otomobil endüstrisinde, vücut panelleri ve motor montajları gibi bileşenler yapmak için de kullanılır.Kapaklar ve diğer bileşenler yapmak için.

Yüksek Geniş magnezyum alaşım plaka, üstün dayanıklılık, korozyon direnci ve mükemmel işlenebilirlik sunan birçok uygulama için ideal bir seçimdir.Geniş boyut aralığı, herhangi bir proje için mükemmel hale getiriyorMükemmel yüzey finişi ve hafif ağırlığı, havacılık, otomotiv ve elektronik endüstrilerinde kullanılmak için idealdir.

Özellik:

Yüksek Geniş özel Magnezyum Alaşımlı Plak hizmetleri sunar. Magnezyum Alaşımlı Plakamız ve WE43 ZK60 AZ80 Magnezyum Plakamız en yüksek kalitede ve en iyi germe dayanıklılığı ve verimlilik dayanıklılığındadır.Bizim özel Magnezyum Alaşım Plating farklı uzunluklarda mevcutturMagnezyum alaşım plakalarımızın ambalajı ahşap kasalar veya paletlerde mevcuttur.

Destek ve Hizmetler:

Magnezyum alaşımlı levha için teknik destek ve hizmet

• Ürünün seçimi, kullanımı ve bakımı konusunda teknik destek ve tavsiyeler vermek.
  • Magnezyum alaşım plakalarının uygulanması, işlenmesi ve bakımı konusunda teknik eğitim ve danışmanlık sağlamak.
  • Yerel denetim ve bakım hizmeti sağlamak.
  • Hızlı tepki ve zamanında onarım hizmetleri sağlayın.
  • Uzun vadeli parça tedarik ve yedek parça değişim hizmeti sağlamak.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 1mm-100mm Kalınlığı Magnezyum Alaşımlı Plak EN Standart AZ31 AZ80A T5 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.