• Pure Mg 99.9% AZ31 Magnesium alloy plate / sheet / slab MnE21 ZK60 WE43 AZ91D
  • Pure Mg 99.9% AZ31 Magnesium alloy plate / sheet / slab MnE21 ZK60 WE43 AZ91D
Pure Mg 99.9% AZ31 Magnesium alloy plate / sheet / slab MnE21 ZK60 WE43 AZ91D

Pure Mg 99.9% AZ31 Magnesium alloy plate / sheet / slab MnE21 ZK60 WE43 AZ91D

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: High Broad or OEM
Sertifika: ISO
Model Number: WE43 WE54 WE75 WE94 ZK60

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10 kgs
Fiyat: negotiable
Packaging Details: In carton, on pallet
Delivery Time: 100 kgs: 7 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal
Supply Ability: 100mt/month
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Diğer adı: Magnezyum alaşımlı ultra ince levha Malzeme: mg sayfası
Uygulama: CNC Gravür, Kabartma, Dağlama, Damgalama tip: Sıcak rulo, Ekstrüde, Döküm, döküm ve rulo
Yüzey: Cilalı Sanayi: 3C ürünleri, Bilgisayar, Baskı, Kamera, Cep Telefonu
Vurgulamak:

metal sheet plate

,

magnesium engraving plate

Ürün Açıklaması

Saf Mg 99.9% AZ31 Magnezyum alaşımlı levha / levha / döşeme MnE21 ZK60 WE43 AZ91D

Magnezyum alaşımlı levha ve levha, düşük yoğunluklu, yüksek özgül mukavemet, iyi elektromanyetik koruma, kolay işleme ve iyi sönümleme performansı gibi birçok avantaja sahiptir, bu nedenle Havacılık, Otomobil İmalatı, Otomobil, Elektronik ürünler vb. Gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Düşük erime noktasına, kimyasal yapıya, alaşımın saflaştırılması bir sorundur; magnezyumun kendisi yakın paketlenmiş altıgen yapı, daha az kayma, oda sıcaklığı deformasyon performansı düşüktür, magnezyum alaşımlı levha ve levhaların iyi deformasyon özelliklerini elde etmek için, işlem maliyetini yüksek yapan haddeleme süreleridir. Bu iki önemli faktör, magnezyum alaşımlı levhayı ve promosyon ve popülerleşmenin levhasını sınırlandırmaktadır; Mevcut askeri ve özel sektörler az miktarda magnezyum alaşımlı levha ve slab uygulamalarına sahiptir.

Magnezyum plakaların geliştirilmesi ve pratiği için uzun yıllar çaba harcadıktan sonra, özel sistemimizi ve teknik rotamızı bulduk. Sadece saf hammaddenin en iyi kalitede plakaları üretebileceğini düşündük. Döşeme haddeleme teknolojisi, tahıl kırma teknolojisinin çekirdeğidir. Magnezyum alaşımlı kütük hazırlamak, magnezyum alaşımlı levha ve slab kütüğünün hazırlanmasında ve sürekli gelişip mükemmelleşmek için düşük frekanslı elektromanyetik yarı-sürekli döküm yöntemini kullanıyoruz; Magnezyum alaşımlı levha şeridinin eşit kanal açısal ekstrüzyon oluşumundan sonra boşluk; İzotermal haddelemeden sonra çok kanallı zamana sahip plaka, magnezyum alaşımlı levha ve levhaların iyi bir performans göstermesine neden olabilir.

Büyük bir boy oranına sahip bir rulo halinde tedarik edilen bir metal malzeme şeridi. 600 mm'den daha büyük bir genişliğe sahip bir şerit, geniş şerit malzemesi olarak ve 600 mm'den daha geniş bir genişliğe sahip bir şerit, dar bir şerit olarak anılır. Şerit kalınlığı 0.001 mm kadar ince olabilir. Şerit, sıcak haddeleme yöntemiyle veya soğuk haddeleme yöntemiyle üretilir. Sıcak haddeleme yöntemiyle üretilen şerit, büyük bir kalınlığa sahiptir ve soğuk haddeleme yöntemi, sıcak haddeleme yönteminin elde edemeyeceği avantajları elde edebilir ve iyi yüzey kalitesi, doğru boyutta ve yüksek mekanik özelliklere sahip daha ince bir ölçü şeridi üretebilir.

Şerit, levha genişliğinden daha küçük bir çelik olarak kabul edilebilir ve şekli, üretim yöntemi ve kullanımı temel olarak levha ile aynıdır.

Daha fazla bilgi için bana ulaşın:

Vivian Jiang

Uluslararası Pazarlama ve Satış Müdürü

E-posta: vivian@hbnewmaterial.com

Tel: + 86-731-85717705

Faks: + 86-731-85716569

Mobil / whatsapp: + 86-139-7488-3816

Skype: vivian.jjy

İlgilendiğiniz diğer ürünler:

ZK60 ekstrüde magnezyum alaşımlı levha

AZ31B CNC levha

AZ91D gravür plakası

Petrol Sahası'nda kullanılan magnezyumun çözülmesi

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Pure Mg 99.9% AZ31 Magnesium alloy plate / sheet / slab MnE21 ZK60 WE43 AZ91D bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.